Kamyki i patyki, zajęcia twórcze dla dzieci 5-12 lat z opiekunami

26.04 Kamyki i patyki
Dary natury zmienimy w wytwory kultury. Zaczarujemy-pomalujemy kamyki i patyki, tworząc efektowne przedmioty, artefakty. Zapraszamy do kolorowej zabawy. Można przynieść swoje znaleziska.

Zapraszamy na spotkania z rodzinnymi działaniami twórczymi, podczas których z prostych materiałów plastycznych lub z codziennych przedmiotów powstaną rodzinne wytwory. Materiałem do zabaw i prac twórczych może okazać się wszystko.
Dziecięca twórczość, doświadczanie własnej kreatywnej sprawczości to ważny element harmonijnego rozwoju dzieci. Zajęcia adresowane są zarówno do dzieci, jak i ich opiekunów. Wspólny proces twórczy, zarówno na poziomie koncepcyjnym, jak i manualnym, to także doskonała forma poznania się i zbliżenia dzieci i bliskich im dorosłych. W zajęcia – dobór technik, materiałów – wplecione będą elementy terapii ręki: aktywności twórcze zostaną tak przemyślane, by wspierały naturalne przygotowanie dziecięcej ręki do wymagających umiejętności.

Kiedy: 26 kwietnia (piątek), dwie grupy – pierwsza 16:20-17:30, druga 17:35-18:45

Gdzie:Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXX, ul. Melsztyńska 4/10

Dla kogo: dzieci 5-12 lat z opiekunami, zapraszamy mieszkańców Warszawy, w szczególności Mokotowa

• Zajęcia są bezpłatne. Zapisy na spotkanie prowadzone są w bibliotece przy ul. Melsztyńskiej 4/10 – osobiście lub telefonicznie pod numerem: 22 849 37 98, w godzinach pracy biblioteki.

„Stawiam na rozwój, edycja 12”
Zadanie finansuje m.st. Warszawa, dzielnica Mokotów

Kategorie Wydarzenie: