Trudne zachowania małych dzieci (Legionowo)

18 maja godz. 09:00 - 12:00

Zapraszamy na warsztaty, na których przyjrzymy się bliżej, a czasem z bardzo bliska, zachowaniom dzieci. Szczególnie tym mniej dla nas zrozumiałym, czasem trudnym do zaakceptowania, jak popychanie, niechęć do ubierania się czy mycia, ciągłe wiercenie się, etc.

Spróbujemy odczytać znaczenia, jakie dla dziecka ma dane zachowanie. Poszukamy źródeł tych zachowań w sensoryce. Zastanowimy się, gdzie jeszcze możemy szukać przyczyn.
Na trudne zachowania spojrzymy z perspektywy, która pozwoli nam pomóc dziecku, w przyjazny i naturalny sposób przezwyciężać swoje trudności.

Spotkanie przygotowane jest z myślą o rodzicach dzieci małych i przedszkolnych (do około 6 r.ż.)

Kiedy: 18 maja 2024, sobota, godz.: 9:00-12:00

Gdzie: sala ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego w Legionowie, ul. Piłsudskiego 41

Dla kogo: zapraszamy rodziców i opiekunów z Legionowa

Akademia Rodzica – spotkania dla rodziców z Legionowa o tym, co ważne i trudne w rodzicielstwie, edycja 2