O granicach dzieci i dorosłych

Wiele trudności, których doświadczamy w relacjach z innymi osobami (naszymi dziećmi, bliskimi i dalszymi dorosłymi), bierze się z braku umiejętności rozpoznawania, uznawania i komunikowania naszych osobistych granic i granic innych osób. Dlaczego tak się dzieje i jak można to zmienić? Jak uczyć dzieci rozpoznawania i komunikowania własnych granic, dostrzegania i respektowania granic innych osób i norm społecznych, jak pogodzić to z potrzebą wolności i wyboru? Czym są granice i komu są potrzebne? Jakim językiem komunikować granice? Zapraszamy na warsztaty.

Na spotkanie można przyjść z małym dzieckiem, które podczas spotkania pozostaje pod opieką rodzica.

Termin: 12.04, piątek, godz. 10.15-12.30

Gdzie: Miejsce Akcji Piaskowa 7

Dla kogo: rodzice/opiekunowie dzieci, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki Warszawy, Dzielnicy Wola.

Wola, MAL Piaskowa 7
Piaskowa 7