[LISTA REZERWOWA] Jak rozmawiać z nastolatkami? – cykl 2 spotkań online

Zapisy na listę rezerwową: prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org (w treści maila prosimy o podanie tematu warsztatów oraz kontaktowego numeru telefonu).

Moment dojrzewania naszych dzieci bywa momentem trudnym. Zarówno dla naszych nastolatków, jak i dla nas – rodziców. Podczas tych warsztatów przybliżymy sobie specyfikę potrzeb tego okresu rozwojowego. Porozmawiamy o zmieniającej się relacji z nami rodzicami/opiekunami. Poszukamy nowych sposobów na rozmowę z dziećmi. Zastanowimy się też nad tym, co jest, a co nie jest wspierające dla nastolatków. Poszukamy też pomysłów na to jak siebie wspierać w tym czasie, aby mieć poczucie, że wystarczająco dobrze towarzyszymy w ważnym momencie życia naszych dzieci

Kiedy: dwa spotkania: 4.04 i 11.04, czwartek, godz. 18.00-20.15 (jeden zapis na cykl dwóch spotkań)

Gdzie: zajęcia prowadzone będą w formie online, na platformie Zoom; przed pierwszym spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach. Potrzebne będzie stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką

Dla kogo: rodzice/opiekunowie nastolatków, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki Warszawy, Dzielnicy Wola.

Spotkanie poprowadzi Joanna Szeluga

– żona i mama dwóch nastoletnich chłopców. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką trzech psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od ponad 20 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Pracuje w liceum. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.