Eksperymenty w Radosnej, cykl 4 spotkań dla dzieci 6-10 lat

5 marca godz. 16:30 - 17:15

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat do wzięcia udziału w cyklu warsztatów naukowych z eksperymentami.

W ramach cyklu zaplanowane zostały następujące zajęcia:

• czy nie wychodząc z domu można dotrzeć na biegun? magnetyzm
  • magiczne właściwości czerwonej kapusty
  • w świecie instrumentów muzycznych
  • gęstość i rozpuszczalność

Podczas spotkań uczestnicy będą samodzielnie wykonywać doświadczenia, które przybliżają tematykę zajęć. Spotkania będą także okazją co ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej.

Cykl zajęć jest bezpłatny. Dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, obowiązują zapisy przez formularz na dole strony.

Kiedy: wtorki – 5, 13, 19 i 26.03, godz. 16:30 – 17:15, jeden zapis dotyczy całego cyklu spotkań

Gdzie: Biblioteka „Radosna”, ul. Radosna 11

Dla kogo: zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat mieszkające lub uczące się w Warszawie

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org do czwartku 29 lutego.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Zajęcia są częścią projektu „Akademia Młodych Odkrywców, edycja 2” współfinansowanego ze środków Biura Edukacji m. st. Warszawy.

Fundacja RoRo

Wilanów, Biblioteka „Radosna”