„Domowy plac zabaw” – zajęcia dla dzieci 2-3 lata

Dwa spotkania już się odbyły, ale serdecznie zapraszamy do dołączenia na dwa ostatnie: 16 i 23 kwietnia.

Zapraszamy na zajęcia „Domowy plac zabaw” dla dzieci w wieku 2-3 lata. Ideą spotkania jest pogłębianie więzi przez wspólną zabawę dzieci i dorosłych oraz forum wymiany doświadczeń rodzicielskich. Podczas spotkania wyjdziemy z założenia, że dzieci najlepiej bawią się wtedy, gdy bawią się „po swojemu”. Będziemy je zachęcać i wspierać, to one jednak zdecydują, co i w jaki sposób wykorzystają podczas zajęć. Czerpać będziemy z idei oraz z praktyki metody stworzonej przez Marię Montessori. Myślą przewodnią spotkania będzie perspektywa dziecka, a zadaniem dorosłych podążanie za nim podczas aktywności ruchowych, edukacyjnych i rozwojowych. Angażować będziemy wszystkie zmysły, a wykorzystywać wszystko to, co można znaleźć się na „domowym placu zabaw”.

Kiedy: wtorki, terminy: 16.04, 23.04. godz. 12.00-13.10 (jeden zapis na oba spotkania)

Gdzie: Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 46, ul. Chłodna 11

Dla kogo: dzieci 2-3 lata z rodzicami/opiekunami, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki Warszawy, Dzielnicy Wola.

* Zanim się zapiszesz, upewnij się, że na pewno możesz wziąć w nich udział. Zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca. Jeśli mimo wszystko okaże się, że nie możesz uczestniczyć w zajęciach – poinformuj nas o zwolnieniu miejsca dla innej osoby (wystarczy słowo „Rezygnuję” z podaniem nazwy warsztatów wysłane na adres warsztaty@fundacjaroro.org).

Wola, Biblioteka na Chłodnej
Chłodna 11