z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę


  • 28 września 2023
    10:00 - 23:50

NIESTETY WSZYSTKIE MIEJSCA SĄ JUŻ ZAJĘTE. ZAPISY TYLKO NA LISTĘ REZERWOWĄ POD ADRESEM: warsztaty@fundacjaroro.org. W temacie maila prosimy wpisać „Domowy plac – dzieci młodsze”, a w treści numer telefonu. Skontaktujemy się, jeśli zwolni się miejsce. Zapraszamy na zajęcia „Domowy plac zabaw” dla dzieci w wieku 0,5-2 lata. Ideą spotkania jest pogłębianie więzi przez wspólną zabawę (more…)


  • 28 września 2023
    11:50 - 13:00

Cieszymy się, że zainteresowały Was nasze warsztaty. 🙂 Zanim się zapiszecie, upewnij się, że na pewno chcecie wziąć udział w całym cyklu (w sumie 5 spotkań). Zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca. Oczywiście rozumiemy choroby, nieprzewidziane sytuacje i pojedyncze wcześniejsze plany. Zapisując jedną rodzinę zarezerwuj jedno miejsce. Zapraszamy na zajęcia „Domowy plac zabaw” dla dzieci (more…)


  • 28 września 2023
    12:00 - 15:00

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze zajęcia. Zanim się zapiszesz, upewnij się, że na pewno chcesz i możesz wziąć w nich udział, gdyż zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca. Warsztat jest cyklem 2 spotkań – obowiązuje 1 zapis. (more…)

Skip to content