Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Więź z dzieckiem – jak ją budować i wzmacniać? 3 spotkania

7 marca godz. 18:00 - 21:00

Free

Zapraszamy na warsztaty rodziców i opiekunów dzieci w wieku szkolnym.  

Zanim się zapiszesz na nasze wydarzenie, upewnij się, że na pewno chcesz i możesz wziąć w nim udział, zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca.

Podczas naszych zajęć skupimy się na wzmocnieniu umiejętności lepszego porozumiewania się z dziećmi, kształtowania więzi opartych na wzajemnym szacunku, rozumienia zachowań dziecka i wspierania jego rozwoju.

Podczas warsztatów realizowane będą następujące tematy:

  • język empatyczny
  • granice, które budują bezpieczeństwo
  • wyrażanie emocji
  • reagowanie na różne zachowania dzieci – praktyczne warsztaty oparte na sytuacjach zgłoszonych przez rodziców
  • wzmacnianie pewności siebie u dzieci

Udział w zajęciach wzmocni Cię jako rodzica, rozwiniesz umiejętności empatycznej komunikacji, a także będziesz lepiej rozumieć potrzeby dziecka i potrafić na nie odpowiadać


Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się za pomocą formularza, który znajduje się poniżej. 

Kiedy: 7,14 i 21.03 (czwartki), godz. 18:00-21:00, warsztaty są cyklem 3 spotkań – obowiązuje jeden zapis.

Miejsce spotkań: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie Zoom, przed pierwszym spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach.  Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką. Dla procesu grupowego oraz atmosfery zaufania i wzajemności potrzebna jest gotowość do uczestniczenia z włączonym mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: na spotkania zapraszamy rodziców/ opiekunów dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa) – mieszkańców Warszawy, w szczególności mieszkańców dzielnicy Śródmieście

 


Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch nastoletnich chłopców. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką trzech psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od ponad 20 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Pracuje w liceum. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.


Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org na min. 5 dni roboczych przed rozpoczęciem wydarzenia.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzinne Śródmieście – wspieranie działań w obszarze przeciwdziałania alkoholizmowi, narkomanii i przemocy w rodzinie, edycja 3″, współfinansowanego przez m.st. Warszawa, dzielnicę Śródmieście.

Szczegóły

Data:
7 marca
Godzina:
18:00 - 21:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Fundacja RoRo

Miejsce wydarzenia

online
Skip to content