Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

STRES – systematyczny trening redukcji stresu, 6 spotkań

8 marca godz. 09:00 - 10:30

Free

Zanim się zapiszesz na nasze wydarzenie, upewnij się, że na pewno chcesz i możesz wziąć w nim udział, zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca.

Stres jest nieodzownym elementem naszego życia. Mądre zarządzanie sobą w stresie pomaga nam nie ponosić zbyt wysokich kosztów zdrowotnych, emocjonalnych i relacyjnych. Spotkamy się na półtorej godziny, aby wspólnie doświadczyć różnych technik redukcji stresu, które możemy wpleść w nasze codzienne plany, po to, żeby systematycznie redukować skutki stresu. Spotkania będą miały charakter treningowy.
Tematyka spotkań:
1. Sfery dobrostanu
2. Oddech jako baza w regulacji siebie
3. Odreagowanie – techniki uwalniające napięcie – 2 spotkania
4. Odpoczynek – techniki odzyskiwania energii – 2 spotkania
5. Uważność czyli o naszej relacji z myślami.
6. Emocje dobrostanu

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się za pomocą formularza, który znajduje się poniżej. 

Kiedy: 8, 15, 22, 29.03, 5, 12.04 (piątki), godz. 9:00-10:30, warsztaty są cyklem 6 spotkań – obowiązuje jeden zapis.

Miejsce spotkań: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie Zoom, przed pierwszym spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach.  Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką. Dla procesu grupowego oraz atmosfery zaufania i wzajemności potrzebna jest gotowość do uczestniczenia z włączonym mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: na spotkania zapraszamy rodziców/ opiekunów – mieszkańców Warszawy, w szczególności mieszkańców dzielnicy Mokotów


Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch nastoletnich chłopców. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką trzech psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od ponad 20 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Pracuje w liceum. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.


Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org na min. 5 dni roboczych przed rozpoczęciem wydarzenia.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 12″, współfinansowanego przez m.st. Warszawa, dzielnicę Mokotów.

 

Szczegóły

Data:
8 marca
Godzina:
09:00 - 10:30
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

Fundacja RoRo

Miejsce wydarzenia

online
Skip to content