Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.
Spotkanie poprowadzi Liliana Marciniak – antropolożka kultury (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, animatorka kultury i instruktorka teatralna (Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych przy Teatrze Lalek „Zaczarowany Świat”), po wybraniu drogi zawodowej (Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu) jest nauczycielką w żłobku, przedszkolu i klasach I‐III, wychowawczynią Montessori na etapie przedszkolnym. Po licznych procesach doskonalących warsztat pracy nauczycielki małego dziecka, m.in. oligofrenopedagogika, terapia ręki, metoda Kids Skills, zabawa malarska wg Arno Sterna. Po kursach Porozumienia bez przemocy Marshalla Rosenberga dla nauczycieli. Trenerka grup wsparcia (Fundacja StoPociech). W trakcie szkoleń w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach) i wsparcia kryzysowego (Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu). Pracuje z dziećmi, rodzicami i nauczycielami.
Zajęcia są bezpłatne. Zapisy na spotkanie prowadzone są w bibliotece przy ul. Melsztyńskiej 4/10 – osobiście lub telefonicznie pod numerem: 22 849 37 98, w godzinach pracy biblioteki.
Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.
Termin: 15 marca (piątek), dwie grupy – pierwsza 16:20-17:30, druga 17:35-18:45.
Miejsce: Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXX, ul. Melsztyńska 4/10.
Dla kogo: dzieci 5-12 lat z opiekunami, zapraszamy mieszkańców Warszawy, w szczególności Mokotowa.
Jeśli chciałabyś/ chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org na 5 dni roboczych przed spotkaniem.
Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 12” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.
Zapisy na spotkanie prowadzone są w bibliotece przy ul. Melsztyńskiej 4/10 – osobiście lub telefonicznie pod numerem: 22 849 37 98, w godzinach pracy biblioteki.
Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.