Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat z opiekunami do wzięcia udziału w warsztatach naukowych z eksperymentami.
Jest to cykl trzech spotkań. Wystarczy zapisać się raz, aby móc uczestniczyć we wszystkich zajęciach z serii.
Kiedy: środy: 19 i 26 marca oraz 2 kwietnia w godz.: 16:30 – 17:15
Gdzie: Biblioteka „Piątka”, ul. Grójecka 109
Dla kogo: dzieci w wieku 6-10 lat i ich rodzice/opiekunowie – mieszkańcy Warszawy
Podczas spotkań uczestnicy będą samodzielnie wykonywać doświadczenia, które przybliżają tematykę zajęć. Spotkania będą także okazją co ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej.
Cykl zajęć jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą formularza na dole strony.
Zaplanowaliśmy dla Was następujące zajęcia:
Podczas zajęć uczestnicy:
Zapraszamy na zajęcia, podczas których dowiemy się o materiałach, które zmieniają swój kolor w zależności od temperatury. Sprawdzimy na jakiej zasadzie działają zmazywalne długopisy i znajdziemy sposób na to, by odczytać wymazaną wiadomość. A na koniec wykonamy slima zmieniającego kolor, którego zabierzecie ze sobą do domu. Gwarantujemy świetną zabawę i wiele niezapomnianych wrażeń!
Podczas warsztatów uczestnicy:
* Zanim się zapiszesz, upewnij się, że na pewno możesz wziąć w nich udział. Zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca. Jeśli mimo wszystko okaże się, że nie możesz uczestniczyć w zajęciach – poinformuj nas o zwolnieniu miejsca dla innej osoby (na adres warsztaty@fundacjaroro.org wyślij wiadomość „rezygnuję – tytuł i data spotkania”).
”Jak to działa? Co się stanie? – edycja 2. program wsparcia edukacji″
Zadanie dofinansowywane przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy.