Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Eksperymenty na Chłodnej, cykl 4 spotkań dla dzieci 7-12 lat (godz. 16.30)

6 marca godz. 16:30 - 17:15

Free

Cieszymy się, że zainteresowały Was nasze zajęcia. 🙂 Zanim się zapiszecie, upewnijcie się, że na pewno możecie wziąć udział w całym cyklu 4 spotkań.

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat z rodzicami/opiekunami do wzięcia udziału w warsztatach naukowych z eksperymentami. Grupa rozpoczyna zajęcia o godzinie 16.30.

Tematy zajęć: Dlaczego statki pływają?, W świecie wulkanów, Dlaczego mydło myje?, Świat w lustrze – budujemy kalejdoskop!

Podczas warsztatów uczestnicy będą samodzielnie wykonywać doświadczenia, które przybliżają tematykę zajęć. Spotkanie będzie także okazją co ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej.


Spotkania są bezpłatne. Podczas zajęć udostępniamy wszystkie materiały.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na cały cykl, za pomocą formularza, który znajduje się poniżej.

Terminy: środy, 06.03, 13.03 (zajęcia odwołane), 20.03, 27.03, 3.04, godz. 16.30-17.15

Miejsce: Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 46, ul. Chłodna 11

Dla kogo: zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat z rodzicami/opiekunami, szczególnie te będące mieszkańcami Woli


Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org do czwartku 29 lutego.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Zajęcia są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 9” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Szczegóły

Data:
6 marca
Godzina:
16:30 - 17:15
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Wola, Biblioteka na Chłodnej
Chłodna 11
Warszawa, 00-891
Skip to content