z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Opis:

Zapraszamy na warsztat o aktywnym odpoczynku. Porozmawiamy o tym czym on jest, jak można naładować baterie gdy nie masz na to czasu. Podczas spotkania będziemy dyskutować o samoregulacji, o zmęczeniu, stresie ich objawach i skutkach, a także o zainteresowaniach i pasjach. Zastanowimy się, jak przekazać dziecku wiedzę o tym co może zrobić gdy jest zmęczone. Podążając za myślą Cycerona o doświadczeniu, które jest najlepszym nauczycielem będziemy, doświadczać chwili ze sobą i dla siebie.

Warsztaty poprowadzi Kamila Szulc – psycholog, certyfikowana trenerka w obszarze terapii i edukacji. Pierwsze doświadczenia w pracy terapeutycznej zdobywała w ośrodkach rehabilitacji i terapii osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, zwłaszcza osób z autyzmem. W pracy trenerskiej dzieli się doświadczeniami z nauczycielami przedszkoli, poszerzając tym samym ich warsztat pracy o zupełnie nowe narzędzia m.in. metody pracy z grupą,  którymi posługuje się terapia zajęciowa. Obecnie wykłada podstawy psychologii w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych oraz pracuje z dziećmi w przedszkolu integracyjnym, tamże projektuje i prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla kadry pedagogicznej i rodziców o rozwoju, edukacji i wychowaniu małego dziecka.

Kiedy: 6 czerwca (środa), w godzinach  10.00 – 13.00
Gdzie: Klub ToTu,  ul.Gibalskiego 10.
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów, szczególnie mile widziani  są mieszkańcy Woli. Na spotkania można przychodzić z małymi dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.   Zawsze jesteście mile widziane/i z dziećmi. Pamiętajcie, że warsztat przyniesie Wam najwięcej korzyści, jeśli w pełni będziecie mogły/li zaangażować swoje serce i umysł w pracę dla samej/samego siebie. Jeśli masz możliwość zostawienia chodzącego, niezależnego młodego człowieka pod dobrą opieką, zachęcamy do tego gorąco.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 3”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Dzięki Waszym wpłatom możemy robić to, co robimy.

 

 

 

 

Partner medialny:

Zarezerwuj miejsce

Skip to content