z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Opis:

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Czy można spędzać radośnie i rodzinnie czas ćwicząc umiejętności matematyczne? – Można! Zdradzimy kilka sprawdzonych przepisów na gry matematyczne dla całej rodziny.  Czeka na Was cała masa pomysłów do wykorzystania w domu. Dzięki przemyślanej formie, oprócz wspólnej zabawy będziemy doświadczać i odkrywać istotne matematyczne fakty.  Dzięki twórczej aktywności, stopniowemu pokonywaniu  trudności dzieci odkryją własny potencjał i zyskają motywację do nauki.

Warsztaty poprowadzi Liliana Marciniak – etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna a także nauczycielka małych dzieci i wychowawczyni w metodzie Montessori oraz oligofrenopedagog. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem: pracując w toruńskich teatrach. Uwielbia podróże i etnologiczne zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć i tworzy pomoce dla swoich podopiecznych (ostatnio zwłaszcza matematyczne). Zainteresowaniami od lat dzieli się z dziećmi i ze swoją Córeczką.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzice na Białołęce, edycja 3”  finansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Białołęka.

Zajęcia są CYKLEM 5 SPOTKAŃ. Obowiązuje jeden zapis na cykl.

Termin: soboty: 22.09, 13.10, 27.10, 10.11, 24.11; godzina 9.15 – 10.00

Miejsce: Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr IV, ul Antalla 5

Dla kogo: dzieci 5-8 lat z opiekunami

Zarezerwuj miejsce

Skip to content