z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowało Cię nasze wydarzenie  🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się, że na pewno chcesz i możesz wziąć w nim udział.  Zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dziecko w terapii logopedycznej – proste zabawy i aktywności do wykorzystania w domu

13 września godz. 18:00 - 20:15

Free
  • warsztaty online dla rodziców/opiekunów
Aby terapia logopedyczne przynosiła efekty, ważne jest utrwalanie zdobytych umiejętności w domu. Bywa to obciążającym obowiązkiem zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Jak wplatać ćwiczenia logopedyczne w codzienne aktywności? Jak się bawić, żeby wspierać rozwój mowy? Jak stworzyć zabawki logopedyczne korzystając z tego, co mamy w domu? Na te i inne pytania odpowiem podczas warsztatu. Pokażę proste pomoce, które sama stworzyłam; opowiem, jakie pomysły podpowiadam rodzicom moich podopiecznych, aby ćwiczenia logopedyczne były przyjemnością. Wszystko po to, żeby dokładać sobie jak najmniej obowiązków, w tym zabieganym świecie. Dla kogo: rodzice/opiekunowie dzieci, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki województwa mazowieckiego, podregionu ostrołęckiego.
Warsztaty są częścią projektu „Rozwijam się! – program edukacyjny dla dzieci i dorosłych z podregionu żyrardowskiego” finansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Zapisz się przez formularz poniżej. Przed spotkaniem otrzymasz link pozwalający w nim uczestniczyć.

 

Rezerwacja

Bilety are not available as this wydarzenie has passed.

Szczegóły

Data:
13 września
Godzina:
18:00 - 20:15
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

online

Informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć możesz zgłosić pisząc na adres dostepnosc@fundacjaroro.org najpóźniej na 5 dni przed wydarzeniem.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z … , w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Skip to content