z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Opis:

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Zapraszamy na warsztat o podążaniu dziecka za swoimi potrzebami. Będziemy rozpoznawać potrzeby kryjące się za zachowaniem, aby zrozumieć cel w którym zmierza dziecko. Przedyskutujemy temat motywacji i frustracji. Następnie przyjrzymy się poznawczej ciekawości dziecka, która najskuteczniej popycha do działania. Podyskutujemy o swobodnym działaniu dziecka – o funkcji jaką pełni w rozwoju jego samodzielności. Na koniec określimy sposoby wspierania rozwoju motywacji wewnętrznej dziecka.

Warsztaty poprowadzi Kamila Szulc – psycholog, certyfikowana trenerka w obszarze terapii i edukacji. Pierwsze doświadczenia w pracy terapeutycznej zdobywała w ośrodkach rehabilitacji i terapii osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, zwłaszcza osób z autyzmem. W pracy trenerskiej dzieli się doświadczeniami z nauczycielami przedszkoli, poszerzając tym samym ich warsztat pracy o zupełnie nowe narzędzia m.in. metody pracy z grupą,  którymi posługuje się terapia zajęciowa. Obecnie wykłada podstawy psychologii w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych oraz pracuje z dziećmi w przedszkolu integracyjnym, tamże projektuje i prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla kadry pedagogicznej i rodziców o rozwoju, edukacji i wychowaniu małego dziecka.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.  

Warsztaty są częścią projektu „Rodzice na Białołęce, edycja 4” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Białołęka.

Kiedy: 28.02, godzina 10.30-12.45,

Gdzie:  3 pokoje z kuchnią, ul. Głębocka 84,

Dla kogo: dla rodziców, można przyjść z małym dzieckiem, które zostaje pod opieką rodzica.

Zarezerwuj miejsce

Skip to content