z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Opis:

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Zdarza się, że zupełnie nieświadomie wpisujemy dzieci w różne role. Dziecko, które nie mówi „dzień dobry”- nazywane jest niegrzecznym. Dziecko, które nie chce sprzątać- nazywane jest leniwym. Dziecko, które często coś rozlewa- nazywane jest niezdarnym. Czy takie i inne „etykiety” pomagają w budowaniu naszej relacji z dziećmi? Wspólnie odpowiemy sobie na to i wiele innych pytań. Na warsztatach przyjrzymy się również, jakie warunki i komunikaty kierowane do dzieci zachęcają je do współpracy i samodzielności, a które wręcz przeciwnie.

Zajęcia poprowadzi Magdalena Golędzinowska, psycholog. Na co dzień pracuje w SPPP „Uniwersytet dla Rodziców” gdzie poprzez konsultacje oraz warsztaty wspiera rodziców w budowaniu relacji Rodzic- Dziecko. Bliskie jest jej podejście, w którym relacja oparta jest na zrozumieniu, szacunku i akceptacji. Prowadzi również grupy dla Dzieci Zdolnych. Zajmuje się także diagnozą i terapią dzieci w wieku 3-10 lat z różnorodnymi problemami rozwojowymi i emocjonalnymi w SPPP „TOP”. Odbywała liczne staże m.in w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.  

Na zajęcia zapraszamy bez dzieci.


Czas:
 sobota 17.11, 9:00-15:00

Miejsce: Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44a

Dla kogo: rodzice dzieci w wieku wczesnoszkolnym

Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rodzinę, edycja 6”, finansowanego ze źródeł Miasta Stołecznego Warszawy, Dzielnicy Mokotów

Zarezerwuj miejsce

Skip to content