z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Opis:

Czujesz, że stać Cię na więcej, a jednak coś blokuje Twoje działania? Oczekujesz od siebie wiele i z trudem przyjmujesz niepowodzenia?

Czasem myślisz: „To nie dla mnie.” „I tak mi się nie uda.” „Nie wypada myśleć o sobie.” „Nie powinnam/powinienem prosić o pomoc.” albo „Jak mogłam/em tak głupio postąpić!”?

W takich sytuacjach odzywa się głos krytyka wewnętrznego, który podważa wiarę we własne możliwości, wywołuje stres, jest źródłem niepokoju i frustracji.Czy możesz coś zrobić, aby osłabić jego siłę? Zdecydowanie tak!
Jeśli chcesz dowiedzieć się, co, to zapraszamy Cię na warsztaty, podczas których:

  • zastanowimy się kim jest i skąd się bierze krytyk wewnętrzny,
  • zaczniesz oswajać swojego krytyka wewnętrznego i poznasz 3-stopniową procedurę zamiany negatywnych myśli o sobie samym na myśli wspierające,
  • sprawdzisz, jakie asertywne prawa są Ci bliskie,
  • przećwiczysz na czym polega świadome oddychanie i dowiesz się, jak może ono pomóc pracować z krytykiem wewnętrznym,
  • porozmawiamy o tym, na czym polega sekret doceniania się oraz dlaczego warto i w jaki sposób doceniać siebie oraz innych,
  • stworzysz listę swoich mocnych stron.

Wszystko po to, żeby cieszyć się życiem, bardziej wierzyć we własne siły, znajdować motywację do nowych działań, nie bać się popełniania błędów i budować głębsze relacje z innymi.

Wśród uczestników warsztatów rozlosujemy dwie książki „Poskramianie swojego gremlina” Ricka Carsona

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA. Lubi inspirować do zmian i do brania życia w swoje ręce. Daje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Uczestników swoich warsztatów wspiera w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i ze stresem. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku. Jest szefową Fundacji RoRo, współtworzy także projekt skierowany do dzieci pracowniaeksperymentu.pl Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać.

Kiedy:  24.11 (sobota), w godzinach 9.00 – 17:15
Gdzie: Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44a
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców bez dzieci

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.  

Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 6”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów

Jeśli podoba Ci się to, co robimy i chciałabyś/-ałbyś, aby nadal odbywały się ciekawe, rozwijające spotkania, Twoja darowizna pomoże je nam realizować.

Zarezerwuj miejsce

Skip to content