z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Opis:

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Konflikty między rodzeństwem bywają trudne dla całej rodziny. Wiążą się z wieloma silnymi emocjami zarówno u kłócących się dzieci jak i u towarzyszących im rodziców. I choć tak naprawdę są powszechnym zjawiskiem, często w ich obliczu, jako rodzice czujemy się bezradni, przytłoczeni, wściekli, zagubieni. Powodów do kłótni znajdzie się bardzo dużo, jak dużo…przekonamy się na warsztatach:)  Mając tego świadomość warto zadbać o to, aby nie przerodziły się one w nieustanną walkę między dziećmi. W trakcie warsztatowego spotkania razem z rodzicami kłócących się dzieci pochylimy się nad tematem konfliktów, wspólnie poszukamy narzędzi, sposobów, podejść, mądrości pomocnych w obliczu wybuchających napięć między naszymi pociechami.

Spotkanie poprowadzi Justyna Kuczmierowska – psycholog, psychoterapeutka, fotografka, współautorka „Nadziei na nowe życie”, żona, a także mama dwójki wyjątkowych dzieci.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.  

Warsztaty są częścią projektu „Rodzice na Białołęce, edycja 3” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Białołęka.

Kiedy: 2 października (wtorek), godzina 10.30 – 12.45
Gdzie: Centrum Aktywności Lokalnej OPS, ul. Porajów 14
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów. Na spotkania można przychodzić z małymi dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.   Zawsze jesteście mile widziane/i z dziećmi. Pamiętajcie, że warsztat przyniesie Wam najwięcej korzyści, jeśli w pełni będziecie mogły/li zaangażować się w pracę dla siebie.

Zarezerwuj miejsce

Skip to content