z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Opis:

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Do dziś wielu dorosłych pamięta kary, którymi rodzice próbowali ich wychować na „dobrych ludzi”. Jednak po głębszym i uważniejszym przyjrzeniu się konsekwencjom tych metod wychowawczych, łatwo dostrzec głównie stojący za nim dziecięcy ból, poczucie niezrozumienie, krzywdy, zranienia, samotności i złości na karzącego rodzica. Naturalnie pojawia się pytanie, czy kary i nagrody rzeczywiście są tymi najlepszymi narzędziami do kształtowania pięknych i szczęśliwych ludzi? W trakcie warsztatu przyjrzymy się wspólnie z rodzicami temu, jakich konsekwencji możemy się spodziewać kształtując dziecko poprzez system kar i nagród.  Równocześnie to spotkanie w przyjaznym kręgu rozwijających się rodziców, będzie okazją do odkrycia innego podejścia do wychowywania – pełnego bezwarunkowej miłości, szacunku, troski i uważności na potrzeby i uczucia zarówno rodzica jak i dziecka.

Spotkanie poprowadzi Justyna Kuczmierowska – psycholog, psychoterapeutka, fotografka, współautorka „Nadziei na nowe życie”, żona, a także mama dwójki wyjątkowych dzieci.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.  

Warsztaty są częścią projektu „Rodzice na Białołęce, edycja 3” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Białołęka.

Kiedy:  4 grudnia (wtorek), godzina 10.30 – 12.45
Gdzie: Centrum Aktywności Lokalnej OPS, ul. Porajów 14
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów. Na spotkania można przychodzić z małymi dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.   Zawsze jesteście mile widziane/i z dziećmi. Pamiętajcie, że warsztat przyniesie Wam najwięcej korzyści, jeśli w pełni będziecie mogły/li zaangażować się w pracę dla siebie.

Zarezerwuj miejsce

Skip to content