z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

21 marca 2017 – 21 marca 2017

Głębocka 84

View MapZobacz w Google Maps | Zarezerwuj miejsce

Opis:

Fundacja RoRo zaprasza na warsztaty kompetencji wychowawczych „Jak wrażliwość przekuć w odwagę?-o budowaniu poczucia własnej wartości u dzieci”

Poczucie własnej wartości jest bazą do spełnienia w życiu. Największy wpływ na to, na ile nasze dzieci mają to poczucie, mamy my rodzice. Brene Brown prowadziła przez kilkanaście lat badania dotyczące spełnionego życia. Zbudowała z tego model rozumienia życia pełnym sercem. I od niej będziemy czerpać wskazówki do tego jak towarzyszyć dziecku, aby budować jego własną wartość.

Spotkanie poprowadzi: Joanna Szeluga – jestem żoną i mamą dwóch chłopców w wieku szkolnym. I to oni są głównymi nauczycielami w moim życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jestem też szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od 17 lat pracuję jako psycholog specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuję się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuję indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbiam podczas pracy korzystać z fotografii, lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Termin: 21.03.2017

Miejsce: 3 pokoje z kuchnią, ul. Głębocka 84

Dla kogo: dla rodziców, można przyjść z dzieckiem, które zostaje pod opieką rodzica.

Zarezerwuj miejsce

Skip to content