z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Opis:

Fundacja RoRo zaprasza na warsztaty kompetencji wychowawczych Jak wdrażać zmiany zachowań u dziecka?

Kiedy chcemy aby nasze dziecko zachowywało się inaczej niż dotychczas – co robimy najczęściej? Zabraniamy? Tłumaczymy, że nie wolno? Krzyczymy? A może podejdziemy do tego tematu inaczej? Na tym warsztacie zobaczymy jak możemy wspierać dziecko w uczeniu się nowych umiejętności. Poznamy czym jest chwalenie i jaka jest jego rola w zmianie.

Spotkanie poprowadzi: Joanna Szeluga – jestem żoną i mamą dwóch chłopców w wieku szkolnym. I to oni są głównymi nauczycielami w moim życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jestem też szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od 17 lat pracuję jako psycholog specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuję się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuję indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbiam podczas pracy korzystać z fotografii, lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

 

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzice na Białołęce, edycja 2” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Białołęka.

Termin: 24.10.2017, godzina 10.30 – 12.45

Miejsce: 3 pokoje z kuchnią, Głębocka 84

Dla kogo: dla rodziców, można przyjść z małym dzieckiem, które zostaje pod opieką rodzica.

Zarezerwuj miejsce

Skip to content