z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Opis:

Wiemy, że masz dużo na głowie. Dlatego prosimy – zanim zapiszesz się na zajęcia to sprawdź czy na pewno chcesz i możesz wziąć w nich udział.

“Rodzice nie mają uczyć dzieci, jak stać się ideałem. Rodzice mają nauczyć dzieci, że są w porządku takie, jakie są.”             

Fia, 8 lat.

Zauważanie, szanowanie i komunikowanie granic, to pierwszy krok do tego, by dzieci mogły wzrastać w przekonaniu, że są ok takie, jakie są. W czasie spotkania poszukamy odpowiedzi na pytania:

  • – Po co nam granice?
  • – Czy one tylko ograniczają?
  • – Czy trzeba je stawiać?
  • – Jak je komunikować?

Warsztat poprowadzi Emilia Kulpa-Nowak – dziennikarka i trenerka, uczestniczka wielu zaawansowanych kursów NVC (Nonviolent communication, Porozumienie bez Przemocy) i absolwentka studiów NVC. W procesie certyfikacji.
Założycielka i przez kilka lat prowadząca portal dzielnicarodzica.pl, autorka artykułów i kursu Latawiec czy ptak? Tworzy NVCLab.pl, gdzie prowadzi i organizuje szkolenia. Pasjonatka książek i wiedzy. Żona i matka.

Kiedy:  26 kwietnia (czwartek), w godzinach  10.30 – 13.30
Gdzie: Dom Sąsiedzki na Ulrychowie,  ul.Olbrachta 9
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów, szczególnie mile widziani  są mieszkańcy Woli. Na spotkania można przychodzić z małymi dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 3”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Dzięki Waszym wpłatom możemy robić to, co robimy.

 

 

 

 

Partner medialny:

Zarezerwuj miejsce

Skip to content