z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

NIESTETY WSZYSTKIE MIEJSCA SĄ JUŻ ZAJĘTE. ZAPISY TYLKO NA LISTĘ REZERWOWĄ POD ADRESEM: warsztaty@fundacjaroro.org. W temacie maila prosimy wpisać „Cykl – złość”, a w treści numer telefonu. Skontaktujemy się, jeśli zwolni się miejsce.

Zapraszamy na cykl ośmiu spotkań, podczas których przyjrzymy się naszej własnej złości – fizjologicznym fundamentom tej emocji, wspierającym i ograniczającym przekonaniom, jakie mamy na jej temat, destrukcyjnym i konstruktywnym strategiom wyrażania złości. Będziemy kłaść nacisk na praktycznie przekładanie założeń teoretycznych, refleksję, doświadczanie, wymianę. Poznamy podstawy self-regulacji, teorii poliwagalnej i model stref Dana Siegela. W ramach „zadań domowych” pomiędzy spotkaniami będziemy zwiększać uważność na samych siebie – swoje ciało, emocje i myśli. W trakcie zajęć przećwiczymy różne sposoby obniżania napięcia i niwelowania skutków stresu, jak też zadbamy o swój zdrowy „półmisek umysłowy” – zastanowimy się, co na co dzień możemy robić dla siebie, by w większym stopniu funkcjonować w psychicznym dobrostanie.


Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy za pomocą formularza, który znajduje się poniżej.

Terminy: osiem spotkań, we wtorki (3, 10, 17, 24, 31.10 oraz 7, 14, 21.11), godz. 18.30-20.45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie Zoom, przed pierwszym spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach online. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką. Dla procesu grupowego i atmosfery zaufania oraz wzajemności potrzebna jest gotowość do uczestniczenia z włączonym mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: rodzice/opiekunowie dzieci, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki Warszawy, Dzielnicy Wola.


Spotkania poprowadzi Marta Stasiełowicz – psycholożka, trenerka warsztatu psychologicznego, certyfikowana trenerka FamilyLab. Pracuje rozwojowo i terapeutycznie z osobami dorosłymi – indywidualnie i z grupami, w podejściu integracyjnym, łączącym różne nurty i koncepcje. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół rozwijania poczucia własnej wartości, radzenia sobie z trudnymi emocjami, samoregulacji, neuropsychologii, jak też muzykoterapii. Prywatnie jest mamą trójki dzieci, których traktuje jako swoich życiowych nauczycieli. Marta jest pasjonatką koni, wśród których ładuje swoje „baterie” i lasu.


Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org do wtorku, 26 września.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 8” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Bezpłatne

Sold Out

"[LISTA REZERWOWA] Złość piękności nie szkodzi - cykl 8 warsztatów" is currently sold out.
Please check back again later, as spots may become available.

Miejsce:  

  • 3 października 2023
    18:30 - 20:45
Skip to content