z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Wiemy, że masz dużo na głowie. Dlatego prosimy – zanim zapiszesz się na zajęcia to sprawdź czy na pewno chcesz i możesz wziąć w nich udział.

Zapraszam na warsztaty o oswajaniu nieznanego- czyli o sposobie na zaplanowanie i wdrożenie ważnych zmian w życiu dziecka i jego rodziców. Podczas spotkania będziemy dyskutować o nowej sytuacji, stresie, potrzebach małego dziecka, wyborze niani, żłobka czy przedszkola. Niezależnie od tego jakie czekają Was zmiany -zaplanujemy strategię oswajania, tak aby przyniosła jak najwięcej korzyści i wspierała rozwój Twojego Malucha.

Warsztaty poprowadzi Kamila Szulc – psycholog, certyfikowana trenerka w obszarze terapii i edukacji. Pierwsze doświadczenia w pracy terapeutycznej zdobywała w ośrodkach rehabilitacji i terapii osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, zwłaszcza osób z autyzmem. W pracy trenerskiej dzieli się doświadczeniami z nauczycielami przedszkoli, poszerzając tym samym ich warsztat pracy o zupełnie nowe narzędzia m.in. metody pracy z grupą,  którymi posługuje się terapia zajęciowa. Obecnie wykłada podstawy psychologii w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych oraz pracuje z dziećmi w przedszkolu integracyjnym, tamże projektuje i prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla kadry pedagogicznej i rodziców o rozwoju, edukacji i wychowaniu małego dziecka.

Kiedy: 11 kwietnia (środa), w godzinach  10.00 – 13.00
Gdzie: Klub ToTu, ul. Gibalskiego 10
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów, szczególnie mile widziani  są mieszkańcy Woli. Na spotkania można przychodzić z małymi dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 3”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Dzięki Waszym wpłatom możemy robić to, co robimy.

 

 

 

Partner projektu: Wolskie Centrum Kultury

 

Partner medialny:

Miejsce:   Klub ToTu

Adres:
ul. Gibalskiego 10, Warszawa

  • 11 kwietnia 2018
    10:00 - 13:00
Skip to content