z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Zapraszam na warsztaty o oswajaniu nieznanego- czyli o sposobie na zaplanowanie i wdrożenie ważnych zmian w życiu dziecka i jego rodziców. Podczas spotkania będziemy dyskutować o nowej sytuacji, stresie, potrzebach małego dziecka, wyborze niani, żłobka czy przedszkola. Niezależnie od tego jakie czekają Was zmiany -zaplanujemy strategię oswajania, tak aby przyniosła jak najwięcej korzyści i wspierała rozwój Twojego Malucha.

Spotkanie poprowadzi Agata Radzka absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej, tyflopedagożka, trenerka. Ukończyła kurs pedagogiki Marii Montessori, Szkołę dla Rodziców i Wychowawców oraz kurs instruktorski „Urodziłam życie”. Przez kilka lat pracowała z osobami z niepełnosprawnością wzrokową, słuchową, głuchoniewidomymi. Odkąd została mamą, zadziwia ją i porusza przygoda macierzyństwa. Prowadzi grupy wsparcia i rozwoju dla kobiet w okresie okołoporodowym i warsztaty umiejętności wychowawczych. Lubi górskie wędrówki i gotowanie. Interesuje się edukacją alternatywną. Żona, mama Stasia, Małgosi i Jerzyka.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.  

Warsztaty są częścią projektu „Rodzice na Białołęce 4”  finansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Białołęka.

Kiedy: 04.06.2019, godzina 10.15 – 12.30
Gdzie: Centrum Aktywności Lokalnej OPS, ul. Porajów 14
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów. Na spotkania można przychodzić z małymi dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.   Zawsze jesteście mile widziane/i z dziećmi. Pamiętajcie, że warsztat przyniesie Wam najwięcej korzyści, jeśli w pełni będziecie mogły/li zaangażować się w pracę dla siebie.

Miejsce:   OPS

Adres:
Porajów 14, Warszawa, Polska

  • 4 czerwca 2019
    10:15 - 12:30
Skip to content