z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Jeśli chcecie, żeby w Warszawie było więcej ciekawych, bezpłatnych aktywności skierowanych do dzieci i rodziców to zagłosujcie na jeden z naszych rodzinnych projektów.

Czekają na Was między innymi zajęcia ogólnorozwojowe dla małych dzieci z rodzicami, zajęcia z eksperymentami, grupy rozwojowe dla rodziców poszukujących swojej drogi zawodowej, grupy wsparcia dla mam małych dzieci, warsztaty podnoszące kompetencje wychowawcze, rodzinne spacery z  przewodnikiem, gry miejskie z nagrodami oraz imprezy plenerowe.

Liczymy na Was, bo realizowane zostaną te projekty, które otrzymają największą liczbę głosów. Szczególnie Waszej uwadze polecamy projekty z Mokotowa, gdyż to właśnie tutaj w poprzednich edycjach budżetu trzeba było mieć najwięcej głosów. Głosować można na stronie  https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/site/welcome albo w punktach wyznaczonych przez Urząd Dzielnicy, pomiędzy 14 a 30 czerwca. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Warszawy, także dzieci. Z jednego adresu mailowego można oddać maksymalnie 3 głosy. Zatem jeśli Twoje dziecko, a może Twój tata lub mama nie mają adresu mailowego to mogą zagłosować z Twojego adresu. Zaproście też Waszych znajomych 🙂 Nie trzeba być mieszkańcem dzielnicy, na której projekty się zdecydujecie. Wystarczy mieszkać w Warszawie.

Co ważne: Możesz zagłosować tylko raz. Jeżeli oddasz głos w kilku dzielnicach, albo na różne sposoby (przez Internet i na karcie papierowej), wszystkie Twoje głosy będą nieważne. Głosować mogą tylko osoby mieszkające w Warszawie (nie trzeba być jednak zameldowanym). Wszystkie głosy są weryfikowane na podstawie baz mieszkańców Warszawy (m.in. osób zameldowanych, osób dopisanych do listy wyborców, posiadaczy Karty Warszawiaka itp.) – jeśli podejrzewasz, że nie ma Cię w żadnej z tych baz, wpisz w formularzu dane fakultatywne, ułatwi to pozytywną weryfikację Twojego głosu.

Szczegółowy opis projektów znajdziecie poniżej:

Rodzinnie na Mokotowie, rejon 2, projekt nr 2

Rodzinnie na Mokotowie, rejon 6, projekt nr 28

na Mokotowie w rejonie 6 polecamy też projekt nr 24

Rodzinnie na Saskiej Kępie, projekt nr 17

Rodzinnie na Pradze-Północ, projekt ogólnodzielnicowy, nr 3

Rodzinnie na Targówku, projekt ogólnodzielnicowy, nr 19

Rodzinnie na Woli, Czyste-Mirów, projekt nr 2

Liczymy na Wasze głosy!

Szukamy też osób, które chciałyby nieodpłatnie wesprzeć nas w lokalnej promocji jednego lub kilku z poniższych projektów w terminie 14-30.06 (lub w wybranych w tym okresie dniach/ dniu). Chodzi o dystrybucję plakatów i ulotek i/ lub aktywne rozmowy np. na placach zabaw i zachęcanie mieszkańców do głosowania. Chętnych prosimy o przesłanie info na warsztaty@fundacjaroro.org wraz z podaniem numeru projektu, w którego promocję możecie się zaangażować (prosimy wpiszcie w tytule maila „budżet_partycypacyjny”).

 

  • 13 czerwca 2017 - 30 czerwca 2017
    00:01 - 23:59
Skip to content