z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowało Cię nasze spotkanie. 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się, że na pewno chcesz i możesz wziąć w nich udział, gdyż zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca.

Zapraszamy na spotkanie dla przyszłych mam i tatów, poświęcone podniesieniu świadomości na temat profilaktyki zdrowotnej oraz promocji fizycznego i psychicznego dobrostanu w czasie ciąży. W trakcie spotkania poruszymy następujące kwestie:

  1. Znaczenie ruchu i aktywności fizycznej w ciąży: dowiemy się, jak regularna aktywność fizyczna może korzystnie wpłynąć na zdrowie przyszłych mam oraz na rozwijającego się maluszka.
  2. Ważność odpoczynku i relaksacji: przedstawimy praktyczne techniki odpoczynku, które pozwolą zminimalizować stres i napięcie związaną z ciążą. Odpowiedni relaks ma kluczowe znaczenie dla dobrej kondycji psychicznej i fizycznej.
  3. Zdrowie psychiczne w ciąży i po porodzie: omówimy zmiany emocjonalne, które mogą występować w czasie ciąży i po porodzie oraz zaprezentujemy strategie radzenia sobie z ewentualnymi wyzwaniami i lękami. Dzięki temu będziemy mogły zadbać o dobrostan psychiczny w tym wyjątkowym okresie.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Data spotkania: środa, 13 września

Godzina spotkania: 10.00-12.15

Miejsce spotkania: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie Zoom, przed pierwszym spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach online. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: przyszli rodzice, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki Warszawy, Dzielnicy Wola.


Warsztat poprowadzi Marta Moeglich – doula, promotorka karmienia piersią, konsultantka kryzysowa, nauczycielka. Ukończyła kurs prowadzenia Aktywnej Szkoły Rodzenia (Fundacji Rodzić po Ludzku). Od ponad 6 lat wspiera mamy: edukując, towarzysząc, konsultując i współtworząc przestrzeń Babki z Piersiami. Prywatnie mama trójki.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org do czwartku, 7 września.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 8” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Miejsce:  

  • 13 września 2023
    10:00 - 12:15
Skip to content