z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

zajęciach, bo to Państwo przeniesiecie te pomysły i jakości na najmłodszych 🙂 Warsztaty będą także okazją, by pobyć z innymi rodzicami.

Na najbliższym spotkaniu na warsztat weźmiemy stare skarpetki, niesparowane – sprawowane też mogą być 🙂 – rękawiczki, kawałki tkanin. Stworzymy z nich sensoryczne sakiewki, pacynki do wprawek teatralnych.

Przydadzą się niepotrzebne skarpetki, rajstopy lub dłuugie skarpetki, rękawiczki, stary tshirt, wełenki, sznurki, tasiemki, tkaniny, gałganki, ziarna (fasola, kasza, groch) do wypełnienia, miękkie skrawki do wypełnienia, nożyczki.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Spotkania poprowadzi Liliana Marciniak – etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna a także nauczycielka małych dzieci i wychowawczyni w metodzie Montessori, oligofrenopedagog oraz dyrektorka przedszkola. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem, mając zastępstwo podczas zajęć edukacyjnych  w teatrze. Uwielbia podróże i etnologiczne zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć i tworzy pomoce dla swoich podopiecznych (ostatnio zwłaszcza matematyczne). Zainteresowaniami, wiedzą i doświadczeniem od lat dzieli się z dziećmi, rodzicami, nauczycielami. Mama Helki.

Termin: 04.05 (poniedziałek), godz. 10.30 – 11.15

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo:  opiekunowie dzieci 1-2 lata.

Warsztaty są częścią projektu „Zajęcia kulturalno-edukacyjne dla dzieci z Odolan i okolicy” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020

  • 4 maja 2020
    10:30 - 11:15
Skip to content