z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Zabawa jest dobra na wszystko, zabawy nie sposób przecenić:) Przygotowujemy dla Was zabawowe pogotowie nie tylko na czas kwarantanny.

Zapraszamy na spotkanie ONLINE adresowane do dorosłych opiekunów dzieci 1-2 lata. Uczestnicy otrzymają inspiracje, dzięki którym będą mogli organizować ciekawe, dostosowane do wieku, aktywności dzieciom oraz pełniej wykorzystywać spontaniczne sytuacje do wspólnej zabawy. Dzieci oczywiście mogą być obecne podczas spotkania, jednak pamiętajmy, że to oddziaływanie dorosłego, fizycznie obecnego przy dziecku jest kluczowe dla jego rozwoju, komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Nie trzeba pokazywać dziecku ekranu, by korzystało z tego, co zostanie zaproponowane na  zajęciach, bo to Państwo przeniesiecie te pomysły i jakości na najmłodszych 🙂 Warsztaty będą także okazją, by pobyć z innymi rodzicami.

Na najbliższe zajęcia przygotujcie: płyty cd niepotrzebne, tasiemki róznorakie, najlepiej tekstylne lub/i sznurówki lub/i wełenki, nożyczki. Zbiór okrągłych przedmiotów dostępnych w domu (nie kula, a koło). Reszty rekwizytów będziemy szukać na bieżąco i spontanicznie.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Spotkania poprowadzi Liliana Marciniak – etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna a także nauczycielka małych dzieci i wychowawczyni w metodzie Montessori, oligofrenopedagog oraz dyrektorka przedszkola. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem, mając zastępstwo podczas zajęć edukacyjnych  w teatrze. Uwielbia podróże i etnologiczne zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć i tworzy pomoce dla swoich podopiecznych (ostatnio zwłaszcza matematyczne). Zainteresowaniami, wiedzą i doświadczeniem od lat dzieli się z dziećmi, rodzicami, nauczycielami. Mama Helki.

Termin: 08.06 (poniedziałek), godz. 10.30 – 11.15

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo:  opiekunowie dzieci 1-2 lata.

Warsztaty są częścią projektu „Zajęcia kulturalno-edukacyjne dla dzieci z Odolan i okolicy” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020

  • 8 czerwca 2020
    10:30 - 11:15
Skip to content