z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Zapraszamy rodziców i opiekunów na wykład interaktywny online o wypaleniu rodzicielskim.

Bycie rodzicem, to bardzo angażująca rola. Wymagająca energii, pomysłów. Wypełniona uczuciami. Realizowana wspólnie. I zdarza się, że doświadczamy zmęczenia i wypalenia w byciu rodzicem.
Podczas tego wykładu zdefiniujemy sobie czym jest wypalenie. Jakie ma objawy. Ale przede wszystkim skoncentrujemy się na tym jak dbać o siebie w tej roli, aby się nie wypalić. Poruszymy temat przekonań o sobie jako mamie/tacie, porozmawiamy o emocjach, poszukamy tego, co daje siłę. Możnaby metaforycznie powiedzieć, że wpuścimy w swoje rodzicielstwo więcej przestrzeni i światła.
Po to byśmy mieli więcej radości, swobody i elastyczności w tej roli swojego życia.
Spotkania realizowane będą w formie online, poprzez platformę ZOOM.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się za pomocą formularza, który znajduje się poniżej.

Kiedy: czwartek, 5.10, godz. 18:00-20:15, zapisując się na warsztaty deklarujesz udział w całym cyklu.

Miejsce spotkań: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie zoom, przed spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: na spotkanie zapraszamy rodziców/ opiekunów – mieszkańców Warszawy, w szczególności mieszkańców Ochoty lub osoby, których dziecko uczęszcza do placówki edukacyjnej na Ochocie, a także kadrę pomocniczą z placówek edukacyjnych na terenie Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy.


Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch nastoletnich chłopców. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką trzech psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od ponad 20 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Pracuje w liceum. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.


Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org do poniedziałku, 2 października.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Ochocka Akademia Świadomego Rodzica, edycja 4″ finansowanego ze środków m. st. Warszawy, Dzielnica Ochota.

Bezpłatne


Miejsce:  

  • 5 października 2023
    18:00 - 20:15
Skip to content