z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Cieszymy się, że zainteresowały Was nasze warsztaty. Przed zapisaniem się upewnijcie się, że na pewno chcecie wziąć w nich udział i macie na to czas.

Eksperymentowanie sprawia dzieciom wiele radości! Zapraszamy na nasze zajęcia online z cyklu „wtorki z eksperymentami”.

Podczas tych zajęć uczestnicy między innymi wykonają kilka doświadczeń, dzięki którym sprawdzą czym jest rozpuszczalność oraz dowiedzą się i przetestują, że substancje mogą mieć różną gęstość. Warsztaty będą także okazją do ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej. Zajęcia odbywają się w małej grupie dzieci z aktywnym wsparciem osoby prowadzącej.

UWAGA – ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH POTRZEBNE SĄ MATERIAŁY, KTÓRE MOŻECIE ODEBRAĆ Z BIBLIOTEKI przy ul. MELSZTYŃSKIEJ 4/10. BEZ TYCH MATERIAŁÓW UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NIE JEST MOŻLIWY. Oprócz materiałów z biblioteki prosimy przygotować: łyżeczkę, 2 szklanki lub przeźroczyste kubki/ słoiki, olej – ok. 100 ml, sól – ok. 2 łyżeczki oraz barwnik lub farbkę, a także 3 kartki, minimum w formacie A5, na pierwszej prosimy napisać dużymi literami TAK, na drugiej NIE, na trzeciej TERAZ JA.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 15.06 (wtorek), godz. 18:00 – 18:45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci 6-10 lat i ich opiekunowie

Warsztaty są częścią projektu „Mogę więcej – zajęcia edukacyjno-artystyczne dla dzieci i dorosłych”, Budżet Obywatelski Mazowsza, finansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać z Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr XXX przy ul. Melsztyńskiej 4/10. Bez tych materiałów udział w zajęciach nie jest możliwy. Oprócz materiałów z biblioteki prosimy przygotować: łyżeczkę, 2 szklanki lub przeźroczyste kubki/ słoiki, olej – ok. 100 ml, sól – ok. 2 łyżeczki oraz barwnik lub farbkę, a także 3 kartki, minimum w formacie A5, na pierwszej prosimy napisać dużymi literami TAK, na drugiej NIE, na trzeciej TERAZ JA.

Przy odbiorze materiałów pracownik Biblioteki może poprosić Państwa o okazanie maila potwierdzającego rejestrację na zajęcia.

  • 15 czerwca 2021
    18:00 - 18:45
Skip to content