z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

“We współpracy każdy uwzględnia drugiego na tyle, na ile jest w stanie, na tyle, na ile potrafi.” Gosia Stańczyk

To warsztat dla rodziców, którzy w swoich relacjach z dziećmi bardziej nastawieni są na współpracę, niż na posłuszeństwo. Będziemy w trakcie tego spotkania odkrywać:

  • czym współpraca nie jest;
  • umiejętności niezbędne do współpracy;
  • przekonania, które wspierają w budowaniu relacji opartych na współpracy;
  • czym się różni dwukierunkowość w relacji od symetryczności w relacji.

Spotkania mają formę warsztatu, to znaczy, że osoby uczestniczące proszone są o włączenie kamerki, wymianę refleksji, doświadczeń, przykładów. Niektóre ćwiczenia wykorzystują możliwość pracy w małych grupach. Prosimy o wzięcie tego pod uwagę zapisując się na warsztaty.

Warsztaty poprowadzi Sylwia Włodarska, która w swojej pracy zajmuje się mediacją w nurcie Porozumienia bez Przemocy, facylitacją EmotionAid, uczy empatycznej komunikacji, transformowania konfliktów, regulacji emocji i radzenia sobie ze stresem. Sylwia jest absolwentką studiów podyplomowych “Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga” w Collegium Civitas, kursu Coaching oparty na empatii, Intensywnego Kursu Mediacji, Need Based Coaching. Jest współzałożycielką Fundacji RoRo. Prywatnie mamą trójki ludzi. Mieszka z dwoma psami i kotem. Myśli o sobie jako o Pani Swojego Szczęścia.

Kiedy: wtorek, 15 listopada, godz. 11.00-13.15

Miejsce: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie zoom, przed spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci

Zapisy: za pomocą formularza, który znajduje się poniżej

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 7”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Miejsce:  

  • 15 listopada 2022
    11:00 - 13:15
Skip to content