z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

BRAK MIEJSC

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty. 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się, że na pewno chcesz i możesz wziąć w nich udział, gdyż zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca. Spotkania mają formę warsztatu – to znaczy, że osoby uczestniczące proszone są o włączenie kamerki, wymianę refleksji, doświadczeń, przykładów. Niektóre ćwiczenia wykorzystują możliwość pracy w małych grupach. Prosimy o wzięcie tego pod uwagę zapisując się na warsztaty.

To będzie spotkanie o autonomicznym układzie nerwowym, który działa w służbie naszego dobrostanu od pierwszych chwil naszego życia. To dzięki niemu mamy do dyspozycji reakcje, które mają wspierać nas w rozwoju i pomagać w przetrwaniu. W czasie tego spotkania porozmawiamy o:

  • strefie żółtej – odpoczynku i regeneracji,
  • strefie zielonej – rozwoju, byciu w kontakcie i połączeniu ze sobą i innymi,
  • strefie czerwonej – ucieczce i walce
  • strefie niebieskiej – zamknięciu i zamrożeniu,
  • jak znajomość tych stanów może być pomocne w dbaniu o siebie i innych ludzi.
  • czym się różni samoregulacja od samokontroli

Spotkanie jest bezpłatne.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy za pomocą formularza, który znajduje się poniżej.

Termin: środa 29.03, godz. 18.00-20.15

Miejsce: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie Zoom, przed pierwszym spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach online. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką. Dla procesu grupowego i atmosfery zaufania i wzajemności potrzebna jest gotowość do uczestniczenia z włączonym mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: rodzice/opiekunowie dzieci, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki Warszawy, Dzielnicy Wola.


Warsztaty poprowadzi Sylwia Włodarska, która w swojej pracy zajmuje się mediacją w nurcie Porozumienia bez Przemocy, facylitacją EmotionAid, uczy empatycznej komunikacji, transformowania konfliktów, regulacji emocji i radzenia sobie ze stresem. Sylwia jest absolwentką studiów podyplomowych “Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga” w Collegium Civitas, kursu Coaching oparty na empatii, Intensywnego Kursu Mediacji, Need Based Coaching. Jest współzałożycielką Fundacji RoRo. Prywatnie mamą trójki ludzi. Mieszka z dwoma psami i kotem. Myśli o sobie jako o Pani Swojego Szczęścia.


Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org do środy, 22 marca.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 8” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.

Miejsce:  

  • 29 marca 2023
    06:00 - 20:15
Skip to content