z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu jest za dużo stresu, pośpiechu, złości, krytycznych myśli i za mało czasu dla Ciebie to zapraszamy Cię na warsztaty, podczas których:

– dowiesz się, czym jest stres „od podszewki”,

– przećwiczysz skuteczne metody oddechowe, dzięki którym łatwiej zapanujesz nad trudnymi sytuacjami,

– zastanowimy się jak przeżywane emocje łączą się z naszymi potrzebami i co z tego wynika,

– oswoisz swojego krytyka wewnętrznego i poznasz 3-stopniową procedurę zamiany negatywnych myśli na własny temat na myśli wspierające,

– sprawdzisz, gdzie w twoim ciele gromadzi się stres i zastanowisz się, jak możesz go rozładować,

– poczujesz efekty wizualizacji,

– sprawdzisz, na czym polega uważność i dowiesz się jaki ma ona związek ze stresem,

– przećwiczysz, na czym polega sekret doceniania siebie i innych,

– sprawdzisz jak nasze myśli wpływają na poziom odczuwanej złości,

– zastanowisz się, jak bardziej zadbać o siebie i swoje potrzeby.

Zajęcia są cyklem 5 spotkań. Prosimy o zapisy wyłącznie osoby, które mogą wziąć udział w całym cyklu.

Spotkania realizowane będą w formie warsztatów online, poprzez platformę ZOOM. Aby wziąć w ich udział potrzebne jest stabilne połączenie z internetem, komputer, tablet lub telefon z działającą kamerką i głośnikiem. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy będą siebie widzieli, słyszeli, mieli możliwość rozmawiania, pracy w parach i grupach. Aby wziąć udział w spotkaniach nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie udziału w zajęciach prowadzonych w tej formie.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA. Lubi inspirować do zmian i do brania życia w swoje ręce. Daje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Uczestników swoich warsztatów wspiera w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i ze stresem. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku. Jest szefową Fundacji RoRo, współtworzy także projekt skierowany do dzieci  pracowniaeksperymentu.pl  Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać.

Kiedy: wtorki,  2, 9, 16 i 23.06  – (piąty termin zostanie ustalony z grupą na pierwszych zajęciach) godz. 18:00-21:00, na wszystkie spotkania obowiązuje jeden zapis

Gdzie: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach

Dla kogo: na spotkania zapraszamy rodziców, mieszkańców Warszawy, a w szczególności osoby w Woli

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 5” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

  • 2 czerwca 2020
    18:00 - 21:00
Skip to content