z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Zapraszamy na cykl 5 warsztatów antystresowych online.
W ostatnim czasie stresu doświadczamy jeszcze mocniej. Na naszych warsztatach przećwiczymy różne sposoby pracy ze stresem. Z jednej strony poszukamy sposobów jak lepiej przygotować się na stresujące sytuacje, a z drugiej poznamy sposoby pracy ze skutkami stresu. Przećwiczymy proste ćwiczenia pomagające odreagować. Poznamy czynniki budujące naszą odporność psychiczną. Warsztaty zawierać też będą elementy treningu uważności (mindfulness). A to wszystko po to, aby wiedzieć jak dbać o siebie w niezwykłych czasach.
Spotkania realizowane będzie w formie online, poprzez platformę ZOOM.

Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch nastoletnich chłopców. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką trzech psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od ponad 20 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Kiedy: wtorki, 5, 12, 19 i 26.04 oraz 10.05 godz. 9:30-12:00

Miejsce spotkań: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie zoom, przed spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką. Zależy nam na budowaniu atmosferty zaufania i wzajemności dlatego prosimy o Waszą gotowość do uczestniczenia w zajęciach z włączonym mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: na spotkania zapraszamy osoby dorosłe  – mieszkańców Warszawy, w szczególności Mokotowa

Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 10″ dofinansowanego ze środków m. st. Warszawy, Dzielnica Mokotów.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

  • 5 kwietnia 2022
    09:30 - 12:00
Skip to content