z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Zapraszamy Cię na warsztaty antystresowe, podczas których:

– dowiesz się jak nasz organizm funkcjonuje w stresie i jakie są tego konsekwencje,
– sprawdzisz co możesz zrobić, by w Twoim życiu było więcej spokoju i harmonii,
– sprawdzisz, gdzie w Twoim ciele gromadzi się stres i zastanowisz się jak możesz go rozładować,
– doświadczysz czym jest uważność i dowiesz się jak możesz ją praktykować,
– dowiesz się, dlaczego łatwiej nam skupiać się na tym, czego nam brakuje niż doceniać to co mamy,
– przećwiczysz skuteczne metody oddechowe, dzięki którym łatwiej zapanujesz nad trudnymi emocjami,
– zwiększysz świadomość sygnałów, które daje Ci ciało,
– zadbasz o budowanie nowych połączeń neuronalnych, które odpowiadają za poczucie szczęścia,
– zastanowisz się, jak bardziej dbać o siebie i swoje potrzeby,

– doświadczysz na czym polega wyrażanie wdzięczności i docenianie siebie,
– zastanowisz się co ładuje Twoje baterie i jak dbać o swoje zasoby,
– dowiesz się na czym polega różnica między samoregulacją a samokontrolą i sprawdzisz co pomaga Ci w samoregulacji,
– sprawdzisz co możesz zrobić, by być bardziej łagodną/nym dla siebie i dla innych.

Zajęcia są cyklem 5 spotkań – zapraszamy osoby, które chcą wziąć udział we wszystkich spotkaniach.

UWAGA – ZANIM ZAPISZESZ SIĘ NA WARSZTATY TO PRZECZYTAJ DOKŁADNIE OPIS SPOTKAŃ I SPRAWDŹ W KALENDARZU CZY MASZ CZAS WTEDY, GDY ZAPLANOWANE SĄ ZAJĘCIA.

Zajęcia mają cel edukacyjny, zostanie na nich przedstawiona wiedza i narzędzia dotyczące metod antystresowych. Spotkania nie mają charakteru terapeutycznego.

Spotkania realizowane będą w formie warsztatów online, poprzez platformę ZOOM. Aby wziąć w nich udział potrzebny jest komputer, tablet lub telefon, stabilne połączenie z internetem, kamerka internetowa oraz głośnik. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy będą siebie widzieli, słyszeli, mieli możliwość rozmawiania, pracy w parach i grupach. W trosce o komfort osób biorących udział w zajęciach i prowadzącej warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest gotowość uczestników do włączenia kamerki. Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie udziału w zajęciach prowadzonych w tej formie.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA. Lubi inspirować do zmian i do brania życia w swoje ręce. Daje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Uczestników swoich warsztatów wspiera w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i ze stresem. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku. Jest szefową Fundacji RoRo, współtworzy także projekt skierowany do dzieci  pracowniaeksperymentu.pl  Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać.

Kiedy: czwartki, 29.10 i 5, 19 i 26.11 i 3.12, zawsze w godz. 10:00-13:00, na wszystkie spotkania obowiązuje jeden zapis

Gdzie: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach, jeśli link by nie dotarł to prosimy o sprawdzenie spamu, a jeśli tam nie będzie maila to o kontakt z nami: warsztaty@fundacjaroro.org

Dla kogo: na warsztaty zapraszamy mieszkańców Warszawy

Warsztaty są częścią projektu „Przestrzeń dla rodziny, edycja 4” finansowanego ze środków Biura Edukacji m. st. Warszawy

UWAGA – ZANIM ZAPISZESZ SIĘ NA WARSZTATY TO PRZECZYTAJ DOKŁADNIE OPIS SPOTKAŃ I SPRAWDŹ W KALENDARZU CZY MASZ CZAS W 6 KOLEJNYCH CZWARTKÓW.

Miejsce:  

  • 29 października 2020
    10:00 - 13:00
Skip to content