z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Tym razem zapraszamy Was na spacer z uważnością. Prosimy o przemyślane zapisy – spotkanie odbywa się w kameralnym, kilkuosobowym gronie.

Podczas spaceru wykonamy kilka ćwiczeń, skupiających uwagę na naszym ciele i zmysłach. Celem spaceru jest pogłębienie kontaktu z samym sobą, zwiększenie samoświadomości oraz ćwiczenie umiejętności bycia tu i teraz. Będzie też przestrzeń na dzielenie się doświadczeniem z wykonywanych ćwiczeń.

Spacerować będziemy w Łazienkach Królewskich. Spotykamy się o godzinie 11:25, dokładne miejsce podamy w mailu. Prosimy o punktualność.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Spacer poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, uczęszczała do Szkoły Trenerów Dramy. Lubi z łagodnością i otwartością towarzyszyć uczestnikom swoich warsztatów w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i stresem. Inspiruje do przemyśleń i odkrywania prawdy o sobie, pokazuje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku. Jest szefową Fundacji RoRo, współtworzy także projekt skierowany do dzieci pracowniaeksperymentu.pl  Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać i chodzić na spacery.

Kiedy: czwartek 20.04, godz. 11:25-13:00, prosimy o przemyślane zapisy- spacer odbywa się w kameralnym, kilkuosobowym gronie, zapisz się tylko wtedy, gdy masz pewność, że możesz uczestniczyć

Gdzie: Łazienki Królewskie, dokładne miejsce spotkania podamy w mailu

Dla kogo: na spotkania zapraszamy osoby dorosłe, mieszkańców Warszawy, w szczególności Mokotowa

Spacer jest częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 11” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org do poniedziałku, 17 kwietnia.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

  • 20 kwietnia 2023
    11:25 - 13:00
Skip to content