z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas. Sprawdź wszystkie daty cyklu: 16.10, 23.10, 30.10, 6.11, 13.11, 20.11 (piątki), w godzinach 10.00 – 12.15. Na wszystkie spotkania obowiązuje jeden zapis.

Najczęściej nasze dzisiejsze życie upływa w biegu, chaosie, robienia wielu rzeczy na raz. Głowa jest wiecznie zajęta snuciem różnej jakości wizji, które generują emocje. A nasze rodzicielstwo wydarza się w każdym momencie bycia z dziećmi. Nasza jakość jest jakością dla nich, a potem ma wpływ na ich jakość życia, bycia, czucia się w świecie.
Świadomość pomaga nam zauważać, nazywać, szukać zasobów i rozwiązywać codzienne zadania. Uważność pomaga nam być w pełni z naszymi dziećmi: zauważać je, słuchać, akceptować i wspierać w ich wyzwaniach.
Podczas naszych spotkań będzie okazja do spróbowania czym jest uważność i wdrożenia jej w życie swojej rodziny. Poznacie konkretne praktyki pomagające rodzicowi rozwijać swoją uważność. I dzięki doświadczeniu zdecydujecie czy chcecie te praktyki włączyć w życie swojej rodziny.

Spotkanie realizowane będzie w formie warsztatów online, poprzez platformę ZOOM. Aby wziąć w nim udział potrzebny jest komputer, tablet lub telefon, stabilne połączenie z internetem, kamerka internetowa oraz głośnik. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy będą siebie widzieli, słyszeli, mieli możliwość rozmawiania, pracy w parach i grupach – to dla nas bardzo ważne aspekty spotkania, by miały wymiar warsztatowy. Zajęcia nie będą nagrywane ani utrwalane bez zgody uczestników. Aby wziąć udział w spotkaniu nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie udziału w zajęciach prowadzonych w tej formie. Na zajęciach obowiązuje lista obecności.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch chłopców w wieku szkolnym. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od 19 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 5”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Kiedy: sześć piątków, 16.10, 23.10, 30.10, 6.11, 13.11, 20.11 (piątki), godz. 10:00 – 12:15

Gdzie: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach

Dla kogo: na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów, szczególnie mile widziani  są mieszkańcy Woli

  • 16 października 2020
    10:00 - 12:15
Skip to content