z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:   Przedszkole nr 146

Adres:
Sandomierska 2, Warszawa, 02-567, Polska

Najczęściej nasze życie upływa w biegu, chaosie, robienia wielu rzeczy na raz. Głowa wiecznie zajęta snuciem różnej jakości wizji, które generują emocje. A nasze rodzicielstwo wydarza się w każdym momencie bycia z dziećmi. Nasza jakość jest jakością dla nich, a potem ma wpływ na ich jakość życia, bycia, czucia się w świecie.
Świadomość pomaga nam zauważać, nazywać, szukać zasobów i rozwiązywać codzienne zadania. Uważność pomaga nam być w pełni z naszymi dziećmi: zauważać je, słuchać, akceptować i wspierać w ich wyzwaniach.
Spotkania będą okazją do spróbowania czym jest uważność i wdrożenia jej w życie swojej rodziny. Poznacie konkretne praktyki pomagające rodzicowi rozwijać swoją uważność. I dzięki doświadczeniu zdecydujecie czy chcecie te praktyki włączyć w życie swojej rodziny.
Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch chłopców w wieku szkolnym. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od 19 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.  

Na spotkania zapraszamy rodziców – mieszkańców Warszawy, którzy gotowi są wziąć udział w całym cyklu 6 spotkań. Na warsztaty zapraszamy bez dzieci.


Czas:
wtorki, 17:30-19:45, 7, 21.05, 4 i 11, 18 i 25.06, zapisując się na zajęcia deklarujesz obecność na wszystkich spotkaniach.

Miejsce: Przedszkole nr 146, ul. Sandomierska 2

Dla kogo: rodzice

 

Warsztaty są częścią projektu „Przestrzeń dla rodziny – warsztaty, zajęcia, spacery i gra miejska”, realizowanego w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2019.

  • 7 maja 2019
    17:30 - 19:45
Skip to content