z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cykl 3 spotkań. Można uczestniczyć w jednym lub dwóch lub w trzech spotkaniach.

Uczucia w rodzicielstwie to grupa, która wyruszy na szlak, by zdobyć większą świadomość mieszkających w nas Uczuć. Podążając za własnym doświadczeniem będziemy zatrzymywać się, by przyjrzeć się rodzicielskim Uczuciom, a także wspólnie tworzyć przestrzeń pełną wsparcia i inspiracji, wolną od ocen i krytyki.  Podczas pracy grupy będziemy między innymi:

  •  oglądać tęsknotę, by sprawdzić dokąd podróżuje, gdzie nas zabiera,

  • spoglądać na współczucie, by zobaczyć do czego nas mobilizuje,

  • wędrować niewydeptaną i nieoczywistą ścieżką wyobraźni.

Za inspirację dziękujemy m.in. Tinie Oziewicz i Aleksandrze Zając – znalazłyśmy ją na kartach książki “Co robią uczucia?”

Grupa prowadzona będzie przez psycholożkę Kamilę Szulc oraz antropolożkę, trenerkę grup wsparcia Lilianę Marciniak. Od kilku lat wspieramy się w łączeniu pracy zawodowej z macierzyństwem, pracujemy razem, jesteśmy obok siebie, gdy któraś z nas potknie się niespodziewanie. W pracy wykorzystujemy niedyrektywne formy wspierające rozwój dzieci i dorosłych, chętnie dzielimy się rodzicielskim doświadczeniem, by autentycznie  towarzyszyć innym rodzicom w procesie rozwijania świadomości w obszarze Uczuć, by wspólnie tworzyć przestrzeń pełną wsparcia i dialogu, wolną od ocen i krytyki.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 6”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Kiedy: wtorek, 30.11, 07.12, 14.12, godz. 18:00 – 21:00 

Gdzie: online – przed spotkaniem otrzymają Państwo od nas link dorgą mailową. Często wpada do spamu – warto sprawdzić;)

Dla kogo: na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów, szczególnie mile widziani  są mieszkańcy Woli

Miejsce:  

  • 30 listopada 2021
    18:00 - 21:00
Skip to content