z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

cykl 5 spotkań dla dzieci w wieku 5-8 lat i opiekunów

czwartek 11.05, godzina 17.00-17.45

soboty: 13.05, godzina 12.00-12.45 oraz 10.06, godzina 12.00-12.45

Czy można spędzać radośnie i rodzinnie czas ćwicząc umiejętności matematyczne? – Można! Zdradzimy kilka sprawdzonych przepisów na gry matematyczne dla całej rodziny.

Czeka na Was cała masa pomysłów i pomoce do wykorzystania w domu. Dzięki przemyślanej formie, oprócz wspólnej zabawy będziemy doświadczać i odkrywać istotne matematyczne fakty.  Dzięki twórczej aktywności, stopniowemu pokonywaniu  trudności dzieci odkryją własny potencjał i zyskają motywację do nauki.

Warsztaty poprowadzi:
Liliana Marciniak – etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna a także nauczycielka małych dzieci i wychowawczyni w metodzie Montessori oraz oligofrenopedagog. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem: pracując w toruńskich teatrach. Uwielbia podróże i etnologiczne zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć i tworzy pomoce dla swoich podopiecznych (ostatnio zwłaszcza matematyczne). Zainteresowaniami od lat dzieli się z dziećmi, a od niedawna także ze swoją Córeczką.

Zapisy na cały cykl warsztatów odbywają wyłącznie się tutaj.

Miejsce:   Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr IV

Adres:
ul. Antalla 5, Warszawa, Warszawa

  • 11 maja 2017
    17:00 - 17:45
Skip to content