z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Czy można spędzać radośnie i rodzinnie czas ćwicząc umiejętności matematyczne? – Można! Zdradzimy kilka sprawdzonych przepisów na gry matematyczne dla całej rodziny.  Czeka na Was cała masa pomysłów do wykorzystania w domu. Dzięki przemyślanej formie, oprócz wspólnej zabawy będziemy doświadczać i odkrywać istotne matematyczne fakty.  Dzięki twórczej aktywności, stopniowemu pokonywaniu  trudności dzieci odkryją własny potencjał i zyskają motywację do nauki.

Warsztaty poprowadzi Liliana Marciniak – etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna a także nauczycielka małych dzieci i wychowawczyni w metodzie Montessori oraz oligofrenopedagog. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem: pracując w toruńskich teatrach. Uwielbia podróże i etnologiczne zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć i tworzy pomoce dla swoich podopiecznych (ostatnio zwłaszcza matematyczne). Zainteresowaniami od lat dzieli się z dziećmi, a od niedawna także ze swoją Córeczką.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzice na Białołęce, edycja 3”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Białołęka.

Zajęcia są CYKLEM 5 SPOTKAŃ.

Termin: soboty: 10.03, 24.03, 14.04, 12.05, 26.05 , godzina 9.15 – 10.00

Miejsce: Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr IV, ul. Antalla 5

Dla kogo: dzieci 5 – 8 lat z opiekunami

Miejsce:   Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr IV

Adres:
ul. Antalla 5, Warszawa, Warszawa

  • 26 maja 2018
    09:15 - 10:00
Skip to content