z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Istnieje spora szansa, że nie znacie tej bajki, ale nic straconego! Przeczytamy ją i sprawdzimy o co chodzi z tym Mikołajowym zaprzęgiem? Czy uda się uratować święta? A może zrobimy własny zaprzęg? Co Wy na to?

Zapraszamy na  rodzinne spotkania z zabawami plastycznymi w formie online. Adresowane są zarówno do dzieci, jak i ich opiekunów. Mamy przekonanie, ze zwłaszcza w tym nietypowym czasie, dzieci w wieku przedszkolnym poczują radość mogąc pobyć w grupie podczas wspólnych zabaw plastycznych. Wspólny proces twórczy, zarówno na poziomie koncepcyjnym, jak i manualnym, to także doskonała forma poznania się i zbliżenia dzieci i opiekunów. Zapraszamy!

Na zajęcia potrzebne będą:
– rolki po papierze toaletowym (tyle ile chcemy reniferów),
– papier kolorowy może być techniczny,
– ołówek,
– nożyczki,
– klej,
– (opcjonalnie) włóczka lub tasiemka do połączenie reniferów w zaprzęg

Spotkanie poprowadzi Natalia Lorens, studentka Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim i absolwentka dwóch stopni Państwowych Szkół Muzycznych w Warszawie. Uwielbia wszystko co związane z teatrem, muzyką oraz chemią, jednak najbardziej fascynuje ją znajdowanie sposobów na przekazywanie wiedzy w sposób jasny i interesujący dla młodego umysłu. Prowadzi zajęcia w Pracowni Eksperymentu. W wolnym czasie aktywnie angażuje się w działalność zespołu musicalowego, w którym między innymi uczy poprawnej emisji głosu. Lubi podróżować, a gdyby doba miała więcej godzin oprócz hiszpańskiego uczyłaby się jeszcze kilku języków. W przyszłości chciałaby rozpowszechniać wiedzę na temat korzyści wynikających z edukacji artystycznej dzieci i młodzieży oraz założyć przedszkole.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 05.12 (sobota), godz. 11:00-11:45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, wieczór przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci 6-8 lat

Warsztaty są częścią projektu „Zajęcia kulturalno-edukacyjne dla dzieci z Odolan i okolicy” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020

  • 5 grudnia 2020
    11:00 - 11:45
Skip to content