z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Adres:
ul. Woronicza 44a, Warszawa

Zapraszamy na sobotnie rodzinne warsztaty muzyczno-twórcze.

Tym razem podczas zajęć stworzymy zespół elektronicznych instrumentów klawiszowych.

Spotkanie poprowadzi Marcin Skaba – czynny zawodowo muzyk przecierający nowe szlaki w edukacji muzycznej opartej na otwartości i odpowiadającej na potrzeby rozwojowe dzieci, dla których nauka połączona z dobrą zabawa daje zdumiewające efekty. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku Jazz i muzyka estradowa. Koncertuje w kraju i za granicą m.in. z XxanaxX, Balkan Spirit Projekt, Joanna Bejm Sextet, Bartosz Smorągiewicz Ensemble. Jako nauczyciel prowadzi własną firmę Start Play, w której realizuje swoje najbardziej zwariowane pomysły twórcze: Akademia Musicalu, zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych – Skabatony oraz zespół Start Play Orchestra.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej, zarezerwuj miejsce tylko dla dziecka. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Czas: sobota, 9.11, 10:00-11:10

Miejsce:  Woronicza 44A, Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, żółty parterowy budynek w drugim rzędzie zabudowań

Dla kogo: dzieci 5-10 lat z opiekunami

Jeśli podoba Ci się to co robimy i chciałabyś/-ałbyś, aby nadal odbywały się ciekawe, rozwijające spotkania, to zapraszamy do przekazania darowizny na konto Fundacji RoRo.

Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 7”. Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.

  • 9 listopada 2019
    10:00 - 11:10
Skip to content