z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Cieszymy się, że zainteresowały Was nasze warsztaty. Przed zapisaniem się upewnijcie się, że na pewno chcecie wziąć w nich udział i macie na to czas.

UWAGA – ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH POTRZEBNE SĄ MATERIAŁY, KTÓRE MOŻECIE ODEBRAĆ Z BIBLIOTEKI ODOLANKA. BEZ TYCH MATERIAŁÓW UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NIE JEST MOŻLIWY.

Eksperymentowanie sprawia dzieciom wiele radości! Zapraszamy na nasze zajęcia online z cyklu „środy z eksperymentami”. Podczas najbliższych warsztatów uczestnicy dowiedzą się  na jakiej zasadzie działają instrumenty: perkusyjne, dęte i strunowe. I samodzielnie wykonają proste instrumenty muzyczne z każdego rodzaju. Spotkanie będzie także okazją do ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej. Zajęcia odbywają się w małej grupie dzieci z aktywnym wsparciem osoby prowadzącej. Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, Wypożyczalni nr 83 – „Odolanka”, ul. Ordona 12.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 28.09 (środa), godz. 18.00 – 18.45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci 6-10 lat i ich opiekunowie

Warsztaty są częścią projektu „Zajęcia kulturalno-edukacyjne dla dzieci z Odolan i okolicy” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, Wypożyczalni nr 83 – „Odolanka”, ul. Ordona 12. Bez tych materiałów udział w zajęciach nie jest możliwy.

Przy odbiorze materiałów pracownik Biblioteki może poprosić Państwa o okazanie maila potwierdzającego rejestrację na zajęcia.

  • 28 października 2020
    18:00 - 18:45
Skip to content