z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Was nasze warsztaty. Przed zapisaniem się upewnijcie się, że na pewno chcecie wziąć w nich udział i macie na to czas.

UWAGA – ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH POTRZEBNE SĄ MATERIAŁY, KTÓRE MOŻECIE ODEBRAĆ OD PONIEDZIAŁKU OD GODZINY 13:00 Z BIBLIOTEKI ODOLANKA. BEZ TYCH MATERIAŁÓW UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NIE JEST MOŻLIWY.

Eksperymentowanie sprawia dzieciom wiele radości! Zapraszamy na nasze zajęcia online z cyklu „środy z eksperymentami”.

Podczas najbliższych warsztatów online uczestnicy:

  • zbudują własne lustra,
  • zobaczą jak działa lustro weneckie,
  • poznają przekształcenia anamorficzne,
  • a na koniec każdy zbuduje dla siebie kalejdoskop.

Spotkanie będzie także okazją do ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej. Zajęcia odbywają się w małej grupie dzieci z aktywnym wsparciem osoby prowadzącej.

Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, Wypożyczalni nr 83 – „Odolanka”, ul. Ordona 12.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 21.10 (środa), godz. 18.00 – 18.45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu.

Dla kogo: dzieci i ich opiekunowie

Warsztaty są częścią projektu „Zajęcia kulturalno-edukacyjne dla dzieci z Odolan i okolicy” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020

Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać od poniedziałku od godziny 13:00 z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, Wypożyczalni nr 83 – „Odolanka”, ul. Ordona 12. Bez tych materiałów udział w zajęciach nie jest możliwy.

Miejsce:  

  • 21 października 2020
    18:00 - 18:45
Skip to content