z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Tym razem zapraszamy Was na spacer z uważnością. Prosimy o przemyślane zapisy – spotkanie odbywa się w kameralnym, kilkuosobowym gronie.

Uwaga – spacer został odwołany.

Podczas spaceru wykonamy kilka ćwiczeń, skupiających uwagę na naszym ciele i zmysłach. Celem spaceru jest pogłębienie kontaktu z samym sobą, zwiększenie samoświadomości oraz ćwiczenie umiejętności bycia tu i teraz. Będzie też przestrzeń na dzielenie się doświadczeniem z wykonywanych ćwiczeń.

Spotykamy się o godzinie 10:25 przy wejściu do Łazienek Królewskich od ulicy Gagarina. Prosimy o punktualność.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Spacer poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, uczęszczała do Szkoły Trenerów Dramy. Lubi z łagodnością i otwartością towarzyszyć uczestnikom swoich warsztatów w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i stresem. Inspiruje do przemyśleń i odkrywania prawdy o sobie, pokazuje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku. Jest szefową Fundacji RoRo, współtworzy także projekt skierowany do dzieci pracowniaeksperymentu.pl  Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać i chodzić na spacery.

Kiedy: czwartek 3.11, godz. 10:25-12:15, prosimy o przemyślane zapisy- spacer odbywa się w kameralnym, kilkuosobowym gronie

Gdzie: Łazienki Królewskie, wejście od ul. Gagarina

Dla kogo: na spotkania zapraszamy osoby dorosłe, mieszkańców Warszawy, w szczególności Mokotowa

Spacer jest częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 10” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów

  • 3 listopada 2022
    10:25 - 12:15
Skip to content