z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

NIESTETY WSZYSTKIE MIEJSCA SĄ JUŻ ZAJĘTE. ZAPISY TYLKO NA LISTĘ REZERWOWĄ POD ADRESEM: warsztaty@fundacjaroro.org. W temacie maila prosimy wpisać „Spacer – Park Sowińskiego”, a w treści informację o liczbie zapisywanych dzieci oraz numer telefonu. Skontaktujemy się sms-owo, jeśli zwolni się miejsce.

Zapraszamy na spacer sensoryczny po Parku Sowińskiego i Szymańskiego, podczas którego sprawdzimy, ile potrzeba osób, by objąć największe drzewo w parku, zobaczymy, jak duże są mrówki oglądane przez lupę, dowiemy się, jaki ptak potrafi udawać tramwaj i nauczymy się szukać kierunków świata. A oprócz tego będziemy biegać, przeskakiwać przez przeszkody i łaskotać się trawą po nosie. Przekonamy się, jak wiele ciekawych obserwacji przyrodniczych można dokonać podczas rodzinnego spaceru i ile tajemnic oraz ciekawostek kryją w sobie wolskie parki.

Spacer jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Termin: sobota 20.05, godz.12.00-13.30

Start spaceru: start na podwórku przy ul. Pustola 12

Dla kogo: dzieci w wieku 4-6 lat z opiekunami

UWAGA! W przypadku deszczowej pogody spacer zostanie przełożony na inny termin.


Spacer poprowadzi Ania Lipiec – przewodniczka, fotografka, autorka rodzinnych gier miejskich oraz ilustrowanych map dla najmłodszych. Jej pasją jest opowiadanie dzieciom o Warszawie i jej sekretach. Na spacerach i warsztatach nie tylko dzieli się miejskimi historiami i ciekawostkami, ale też zachęca do samodzielnego poznawania stolicy poprzez zabawę oraz rozwiązywanie zadań i zagadek. Autorka ilustrowanych map i przewodników dla najmłodszych: „Ahoj Wisło”, „Wokół Kamienia” oraz „Czytamy miasto”. Autorka tekstów na blogu DzienDobryWarszawo.pl, w których pokazuje stolicę z mniej oczywistej strony.


Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org do 15 maja.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 8” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
  • 20 maja 2023
    12:00 - 13:30
Skip to content