Cieszymy się, że zainteresował Was nasz spacer. 🙂 Zanim się na niego zapiszecie, upewnijcie się proszę, że na pewno możecie wziąć w nim udział. Zapisując jedną rodzinę zarezerwujcie jedno miejsce.

Zapraszamy na spacer podczas, którego sprawdzimy, ile potrzeba osób, by objąć największe drzewo w parku, zobaczymy, jak duże są mrówki oglądane przez lupę, dowiemy się, jaki ptak potrafi udawać tramwaj i nauczymy się szukać kierunków świata. A oprócz tego będziemy się turlać, skakać, biegać, przeskakiwać przez przeszkody i łaskotać się trawą po nosie. Przekonamy się, jak wiele ciekawych obserwacji przyrodniczych można dokonać podczas rodzinnego spaceru i ile tajemnic oraz ciekawostek kryją w sobie wolskie parki.

Spacer poprowadzi Ania Lipiec – przewodniczka, fotografka, autorka rodzinnych gier miejskich oraz ilustrowanych map dla najmłodszych. Od wielu lat prowadzi spacery i warsztaty varsavianistyczne dla dzieci. Jej pasją jest opowiadanie o Warszawie i jej sekretach. Uwielbia chodzić po mieście i obserwować, jak się ono zmienia. Jako fotografka szuka specyficznego klimatu stolicy, który stara się uchwycić na zdjęciach. Jest współautorką projektu „Ahoj Wisło”, gry planszowej „W Rejs” oraz książki przyrodniczej dla dzieci „Wokół Kamienia”. Stworzyła serię ilustrowanych spacerowników dla rodzin z dziećmi „Czytamy miasto”. Autorka tekstów na blogu DzienDobryWarszawo.pl, w których pokazuje stolicę z mniej oczywistej strony.

Spacer jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Termin: niedziela 22.05, godz.10.30-12.00

Miejsce: Park Sowińskiego, start przy ul. Pustola 12

Dla kogo: dzieci w wieku 4-6 lat z opiekunami

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org do środy 18 maja.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 7”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
  • 22 maja 2022
    10:30 - 12:00
Skip to content